Krimi

Lékař se snažil ošetřit zraněného muže, ten ho napadl. Zaútočil i na policisty

Lékař se snažil ošetřit zraněného muže, ten ho napadl. Zaútočil i na policisty
Ilustrační fotografie | Zdroj: TV Nova

Místo vděku se jihočeští záchranáři, kteří v Husinci ošetřovali muže po pádu ze schodů, dočkali agresivního chování. Třiatřicetiletý pacient posilněný alkoholem nejprve napadl lékaře a posléze i přivolanou policejní hlídku. Jednomu policistovi navíc poranil oko.

V Husinci na Prachaticku zasahovali v noci na neděli záchranáři. Snažili se ošetřit 33letého muže, který spadl ze schodů. Ten jejich pomoc ale zjevně neocenil, místo toho byl agresivní a napadl lékaře.

Na místo proto dorazila i policejní hlídka, její přítomnost ale muže nijak neuklidnila. Naopak napadl i ji. Policisté proto opilého muže zadrželi a převezli na protialkoholní záchytnou stanici.

Související obsah

​Zatímco lékař z incidentu vyvázl bez zranění, jeden z policistů si z něj odnesl poraněné oko. A co se týče agresora, po vystřízlivění ho čeká překvapení. "Bude čelit obvinění z výtržnictví a násilí proti úřední osobě," objasnil policejní mluvčí Jiří Matzner.

Před několika dny museli pražští hasiči vystřihávat opilého muže ze železné konstrukce na vyklepávání koberců, kde se zasekl:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz