Domácí

Muž se měl ukájet na veřejnosti před cizí ženou. Policie už zná jeho totožnost

Muž se měl ukájet na veřejnosti před cizí ženou. Policie už zná jeho totožnost
Úchyl - ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Ostravští policisté již znají totožnost muže, který se podle nich koncem srpna ukájel na veřejnosti před cizí osmačtyřicetiletou ženou. V pondělí zveřejnili video, které zachycuje muže, po němž pátrali, a poprosili veřejnost o pomoc. Podobným případem se zabývá také jihočeská policie. V Kaplicích totiž sedmatřicetiletý cizinec masturboval poblíž základní školy, natočily ho dvě nezletilé dívky.

Policisté z obvodního oddělení Ostrava-Vítkovice prověřují okolnosti trestného činu výtržnictví. "V sobotu 27. srpna kolem poledne seděl podezřelý muž na lavičce v areálu IN-LINE, který se nachází v ulici U cementárny nedaleko tenisových kurtů. Na místě přístupném veřejnosti opakovaně masturboval před 48letou ženou," sdělila redakci TN.cz mluvčí moravskoslezských policistů Eva Michalíková.

"Nejdřív se ukájel na lavičce s pohledem upřeným na cizí ženu. Když ho poškozená na jeho nevhodné chování upozornila, muž vstal a odešel k blízkému křoví, kde opět začal masturbovat s tím, že dále pozoroval ženu. Po svém vyvrcholení se dal na útěk a šokovaná žena zavolala policii," upřesnila mluvčí.

Související obsah

​Policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu požádali veřejnost o pomoc a spolupráci při zjišťování totožnosti muže či možného svědka události z fotografie a videozáznamu, který vyšetřovatelům poskytla restaurace, kam se podezřelý po svém činu odebral uhasit svou žízeň. Na základě zveřejněné výzvy se muž sám přihlásil policii.

Dívky natočily cizince, jak se ukájí poblíž školy

Podobným případem se zabývá také jihočeská policie. Minulý týden v úterý se v Kaplici na veřejnosti v blízkosti základní školy ukájel 37letý muž cizí národnosti. Podle policie ho při svém počínání natočily dvě nezletilé dívky.

Související obsah

​"Cizinec pozoroval v ulici Gen. Fanty v Kaplici na místě přístupném veřejnosti kolemjdoucí. Na tom by nebylo nic trestného, pokud by u toho ovšem neměl rozepnuté a stažené kalhoty ke kolenům a nemasturboval u toho. Při tomto hrubě neslušném chování ho viděly nejméně dvě nezletilé dívky, kterým se podařilo jeho protiprávní jednání natočit na mobilní telefon," uvedl pro TN.cz mluvčí českokrumlovských policistů Miroslav Šupík s tím, že národnost muže policie nyní nemůže upřesnit. Jde však prý o příslušníka velice početné menšiny žijící v Česku ze země mimo Evropskou unii.

Natočené video dívky poskytly kaplickým policistům, kteří muže následně ve spolupráci s městskou policií zadrželi. Policisté šetřením zjistili, že podezřelý se měl navíc podobného jednání dopustit ve dvou případech již začátkem května. Muž se u výslechu ke všemu doznal a za spáchání přečinu výtržnictví mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz