Co nás čeká

Horoskop na středu 30. listopadu: Nezacházejte do extrémů

Horoskop na středu 30. listopadu: Nezacházejte do extrémů
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Klíčovým heslem dne je vyváženost, tak nezacházejte do extrémů. Luna ohlašuje příchod žádostivého Marsu a s ním i šanci k seznámení. Vyrazte do společnosti, ale všeho s mírou.

Beran

Mars se spřátelí se Saturnem, takže vaši horkou hlavu spíše usměrňuje a vězte, že dobře ví, co dělá. Koncem dne se totiž staví do ataku i Slunce ve Střelci. Uznáváte, že by to navíc i s přispěním Pluta už mohla být pořádná mela?

Býk    

Dnes nezacházejte do extrémů v žádném směru a klíčovým heslem dne je vyváženost. Dobrým příkladem nerovnováhy je, když nadměrně pečujete o tělo a duše hladoví. Pokud však sytíte jen duši, brzy zeslábnete a vaše tělo se unaví. To platí v každém směru.

Blíženci          

Zejména do oblasti vaší kariéry ve spojitosti s lidmi, kteří s touto vaší kariérou souvisí, svítí Venušiny svůdnické oči. Venušinu kouzelnou vábničku můžete zaslechnout až nezvykle intenzivně, ovšem pozor, protože záhy můžete být pořádně rozčarovaní.

Rak    

Zdravé mezilidské vztahy dělají dobře pohodě nejen psychické, ale i fyzické. Na to dnes pamatujte a podle toho se zařiďte, pokud budete muset trávit čas s blízkými nebo přáteli. Snažte se s nimi v dobrém přejít i složitější situace. Vy to dokážete!

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Neměl by vám dnes po boku chybět někdo, kdo vás uklidní, když budete mít tendenci vyletět z kůže. Vsaďte na moudré Střelce! Váš vládce, Slunce, vám je vřele doporučuje. Důležitou se také jeví sféra financí, přičemž není přáno impulzivním rozhodnutím.

Panna 

Oblast lásky a milostných záležitostí nesignalizuje pro tento den žádné větší problémy, naopak se můžete těšit výraznému porozumění. Není nouze o příjemné kontakty, všechno klape a hned v době okolo poledne máte tendenci navázat důležitá spojení.

Váhy  

I když jste nyní plní elánu, pravděpodobně vám dnes bude dělat problémy reagovat na události pružně a hlavně adekvátně. Jste si jistí, že máte dostatečný příjem tekutin? Dodržování pitného režimu je důležité také na začátku zimy. Nesmíte čekat na žízeň.

Štír     

Na vaší práci vám záleží, ale máte poslední dobou dojem, že si na vás vaši nadřízení zasedli. Ničím se jim nezavděčíte. Těžko říct, zda je to jejich antipatiemi vůči vám, anebo spíše jejich osobními problémy. Všechno si od nich však líbit nedejte!

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Co se týče vztahů, jsou také na jedničku, od poledního klidu si nemůžete stěžovat na nepřátelství nebo slabé porozumění. Zdravíčko, finance i profesní sféra hlásí pohodu, co si víc přát? Pohodu si už také koneckonců zasloužíte po náročných dnech.

Kozoroh         

Luna s Venuší spouští silné emoce a do toho srážka s Uranem – to není zrovna legrace. U mnohých může zahřmít i rozchod, ale nutno dodat, že jen dočasný. Celkově se jinak dá dnešek ve spojitosti s láskou označit jako velmi klidné období, kdy se daří.

Vodnář          

Přestaňte dnes chodit od ničeho k ničemu a všem říkat, jak mají lépe dělat to, co právě dělají. I když máte třeba větší zkušenosti, styl, jakým je prezentujete, zavání vychloubáním. Nejspíš to nemáte v úmyslu, ale vypadá to tak a všechny tím štvete.

Ryby  

Nespoutané vášně až rozpustilost – to jsou tahy, které kreslí na vaší obloze Mars. V ranních hodinách mnozí pociťujete, že se blíží milostná povodeň a vaše intuice je správná. Luna ohlašuje příchod žádostivého Marsu a s ním i šanci k seznámení.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz