Zahraničí

Mladík v USA zastřelil svou kamarádku, na Instagramu žádal o pomoc při likvidaci těla

Mladík v USA zastřelil svou kamarádku, na Instagramu žádal o pomoc při likvidaci těla
Zdroj: Profimedia (Ilustrační fotografie)

Policisté v americkém státě Pensylvánie zatkli hocha, který zastřelil svou kamarádku a své přátele na Instagramu požádal o pomoc při zbavování se těla. Teenager byl obviněn z vraždy a skončil v nápravném zařízení pro mladistvé, informuje BBC.

Na stopu mladého vraha přivedla policisty v pensylvánském Bensalemu žena, která jim oznámila, že její dceři zavolal známý z Instagramu. Během hovoru jí šestnáctiletý chlapec ukázal "něčí nohy a chodidla pokrytá krví a poté požádal o pomoc s likvidací těla," uvedla policie.

Policie identifikovala chlapce jako Joshuu Coopera, který žil v místním karavanovém městečku. Podezřelý mladík byl obviněn z trestných činů vraždy, držení nástrojů trestného činu a manipulace s důkazy nebo jejich falšování.

Související obsah

Když policisté v pátek přijeli k jeho mobilnímu domu, viděli mladého muže, jak vybíhá ze zadní části přívěsu. V koupelně uvnitř pak nalezli na podlaze ležet mrtvou dospívající dívku se střelným poraněním na hrudi. Podle policie bylo zjevné, že se někdo snažil místo činu uklidit.

Totožnost a věk mrtvé dívky zatím nebyly zveřejněny, ale podle listu Philadelphia Inquirer, který získal prohlášení o zatčení podezřelého, jí bylo 13 let a byla identifikována podle svých šperků.

List Inquirer dále přinesl informaci, podle které podezřelý vyklízel otcův trezor na zbraně, a to předtím, než dívka přišla, aby se společně podívali na seriál na Netflixu. Zadržený hoch krátce po svém zatčení policii vypověděl, že šlo o nehodu.

Policisté při prohlídce našli v zadním pokoji přívěsu trezor na zbraně a prázdné pouzdro bez zbraně, uvedl Inquirer. Podezřelému bylo zamítnuto propuštění na kauci a v současné době je umístěn v místním nápravném zařízení pro mladistvé.

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz