Zahraničí

Za nitky tahá Meghan! Odhalili, do čeho nutí Harryho za zavřenými dveřmi

Za nitky tahá Meghan! Odhalili, do čeho nutí Harryho za zavřenými dveřmi
Meghan a Harry | Zdroj: Profimedia

Donutila ho otočit se zády k vlastní rodině. O tom, že je princ Harry v manželství s Meghan Markleovou těžce pod pantoflem, už se popsaly stohy papíru. Definitivně to podle expertů na britskou šlechtu stvrzuje prestižní cena za boj proti rasismu, kterou si převezmou v prosinci.

Vévodkyně Meghan nutí prince Harryho snižovat se ke smyšlené kritice své rodiny, tvrdí znalkyně britského královského dvora Angela Levinová. Upozornil na to portál Showbiz Cheat Sheet.

Podle ní zneužívá podřízenost svého manžela k poškození jeho příbuzných. Jsou to už téměř dva roky, kdy Meghan poprvé osočila královskou rodinu z rasismu. Začátkem prosince si má spolu s Harrym převzít prestižní cenu Roberta F. Kennedyho, bratra někdejšího amerického prezidenta, za "hrdinný boj" s diskriminací na základě barvy pleti.

Související obsah

Dvojice nejprve nebyla konkrétní, později ale vyšlo najevo, že rasistickou poznámku o synovi Harryho a Meghan měl utrousit král Karel III., tehdy ještě princ Charles. "Je mi až nevolno z toho, že Harry, který měl se svým otcem až do svatby s Meghan velmi blízký vztah, si dokázal vzít peníze a teď si vezme i cenu za obvinění své rodiny z rasismu, aniž by měl jakýkoliv důkaz," uvedla Levinová.

Žádný "strukturální rasismus" v královské rodině podle ní neexistuje, píše list Hindustan Times. "Očividně dělá všechno, co mu Meghan řekne. Je čím dál tím slabší. Meghan mu dává příkazy a on je plní jako poslušný pejsek," uzavřela.

Harry způsobil rozruch. Vydává knihu, kde si nebere servítky:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz