Prezidentský kandidát Karel Diviš v úterý podal stížnost k Nejvyššímu správnímu soudu proti rozhodnutí ministerstva vnitra, které mu neuznalo část podpisů a nepustilo ho do prezidentské volby. Diviš rozporuje, že mu úředníci neuznali i některé podpisy, které mu uznat měli, a také to, že ministerstvo podhodnotilo celkový počet odevzdaných podpisů. "Věřím, že naše argumentace je validní a že se nám povede 14. prosince velký návrat. Kampaň proto pokračuje," uvedl Diviš.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz