Zajímavosti

Víkendová Snídaně: Zazáří Tomáš Klus nebo Maxim Turbulenc

Víkendová Snídaně: Zazáří Tomáš Klus nebo Maxim Turbulenc
Zpěvák Tomáš Klus | Zdroj: CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Víkendová Snídaně vás pobaví i na konci tohoto týdne. Těšit se můžete na hvězdy, které ocení vaše ratolesti. Přijde ale také zpěvák Tomáš Klus nebo herec Jiří Mádl. Tento víkend s vámi bude vařit Besky.

Víkendovou Snídaní vás tentokrát provede moderátorská dvojice herců Dana Morávková a Jan Čenský. V sobotu se můžete těšit na zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou, legendu české kosmetiky Olgu Knoblochovou nebo mistra etikety Ladislava Špačka.

Vařit můžete tentokrát s Besky trhané maso a zelný salát. Program se chystá i pro děti, snídaňové studio navštíví hudební dvojice Štístko a Poupěnka a pohádkový Honza Miroslav Šimůnek. Na své si přijdou i fanoušci zpěváka Tomáše Kluse.

Související obsah

​V neděli Besky ve Víkendové Snídani připraví domácí pappardelle s lososem a smetanovou omáčkou. Studio navštíví i herec Jiří Mádl, hudební skupina Maxim Turbulenc či vokální seskupení 4 Tenoři.

Nejnovější trendy v kadeřnictví prozradí Tomáš Arsov. A v rámci speciálu Cesta na Hrad přivítá moderátorka Bára Divišová manžela Danuše Nerudové Roberta Nerudu.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz