Zahraničí

Zpěvák zemřel ve svatební noc. Místo fotek vybírám pohřební věci, pláče vdova

Zpěvák zemřel ve svatební noc. Místo fotek vybírám pohřební věci, pláče vdova
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Americký country zpěvák Jake Flint zemřel jen několik hodin poté, co se o víkendu oženil se svou životní láskou Brendou Wilson Flintovou. Bylo mu pouhých 37 let, když vydechl naposledy. Příčina smrti není známá. Blízcí sdělili pouze to, že hudebník zemřel ve spánku.

Sotva se stihla radovat, že se z ní stala vdaná paní, už je z Brendy Wilson Flintové vdova a musí řešit pohřeb. Přišla o svou životní lásku. Její novomanžel, country zpěvák Jake Flint, zemřel ve spánku. A to jen několik hodin po svatbě, informoval portál CNN.

Flintova nevěsta zveřejnila na facebooku videoklip ze svatebního dne, na kterém s Jakem tančí a smějí se při pózování na portréty, s jednoduchým popiskem: "Nerozumím".

Související obsah

​"Měli bychom si procházet svatební fotografie, ale místo toho musím vybrat oblečení, ve kterém pohřbím svého manžela," uvedla zdrcená vdova v jiném příspěvku. "Lidé nemají cítit takovou bolest. Mé srdce je pryč a já jen potřebuji, aby se vrátil. Víc toho nesnesu. Potřebuji ho tady," dodala.

Flintova bývalá manažerka Brenda Clineová skrze sociální sítě uvedla, že Flinta "milovala jako syna" a popsala ho jako "nejzábavnějšího, nejveselejšího, nejpracovitějšího a oddaného umělce, se kterým kdy ve své kariéře spolupracovala". "Prosím, modlete se za jeho novou ženu Brendu, Jakeovu drahou matku, jeho sestru a zbytek rodiny a přátel. Pro tolik lidí to nyní bude neuvěřitelně těžké. Milujeme tě, Jakeu. Navždy zůstaneš v našich srdcích," vzkázala.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz