Zajímavosti

Dojemný moment v Televizních novinách. Pro holčičku přišli čerti, vykoupila se básničkou

Mikuláš s čertem a andělem v pondělí večer obcházeli české domácnosti. Jedné takové návštěvě mohli přihlížet i diváci TV Nova v Televizních novinách. Přímo v živém vysílání se malá Eliška rozplakala, ukázala ale odvahu, čertovi se postavila a řekla Mikulášovi krásnou básničku.

Reportér Michal Borovský se ve vysílání pondělních Televizních novin proměnil v děsivého čerta. Přidal se k Mikulášovi a andělovi a společně zaklepali na dveře. Malá holčička je zřejmě očekávala se strachem, když maminka otevřela dveře a holčička spatřila čerta, rozplakala se.

Eliška se schovávala za maminku a nechtěla ani za Mikulášem a andělem. Těm se ale nakonec podařilo ji přesvědčit, že čert jí neublíží. A když zazpívá pohádku nebo řekne nějakou básničku, dostane odměnu.

Související obsah

​Malá bojovnice nakonec odhodlaně utřela slzy a začala recitovat velmi dobře naučenou básničku. Čerti neměli šanci a statečná Eliška si nakonec vysloužila sladkou odměnu.

"Jsme unavení, těch dětí byly opravdu stovky. Chodíme už třetí den v rámci našich akcí. Těch dětí je opravdu mnoho, je pěkné slyšet jejich krásné hlasy, ale někdy jsou i slzičky," nastínil Mikuláš průběh každoročních akcí. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz