Zajímavosti

Amber žene Johnnyho před soud. Podala odvolání proti červnovému rozsudku

Amber žene Johnnyho před soud. Podala odvolání proti červnovému rozsudku
Johnny Depp | Zdroj: TV Nova

Amber Heard sestavila nový tým právníků a v úterý podala odvolání proti rozhodnutí soudu, který dal za pravdu Johnnymu Deppovi. Žádá nyní, aby se nový soud konal v Kalifornii místo ve Virginii. A chce i novou soudkyni.

Radost Johnnyho Deppa z vyhraného soudu s Amber Heard byla možná předčasná. Jeho bývalá manželka se totiž nyní vůči rozsudku spolu s týmem svých nových právníků oficiálně odvolala, píše CNN.

Mezi důvody patří například to, že se soud konal ve Virginii, zatímco Heard by jej uvítala v Kalifornii. Dalším důvodem bylo to, že právníci Amber měli zakázáno předložit některé důkazy.

Související obsah

Za hlavní eso však právníci považují fakt, že soud už jednou uznal, že byl Depp vůči Heard agresivní. Z toho důvodu by podle nich neměl být rozsudek ve prospěch Deppa platný. Soudkyně Penney Azcarateová také podle nových právníků Amber špatně poučila porotu o případu a řadu důkazů označila neprávem za neprůkazné.

V dokumentech, které získal web E! News Heard uvádí, že rozsudek "nepochybně poškodí ostatní ženy, které se v budoucnu budou chtít soudit kvůli zneužívání ze strany mocných mužů".

Soud, který skončil v červnu, rozhodl ve prospěch Deppa. Ten žaloval Amber Heard za pomluvu, kterou o něm měla šířit ve článku vydaném pro Washington Post. Podle rozhodnutí soudu měla Heard zaplatit Deppovi v přepočtu 350 milionů korun.

Amber Heard musí Deppovi zaplatit obří odškodné. Platit ale bude i on:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz