Zajímavosti

Bagárová je znovu zamilovaná. S novým přítelem lásku neskrývají

Bagárová je znovu zamilovaná. S novým přítelem lásku neskrývají
Zpěvačka Monika Bagárová | Zdroj: Profimedia

Zamilovaná Monika Bagárová září štěstím. Tento týden se na veřejnosti začala objevovat po boku nového přítele, což redakci TN.cz potvrdil anonymní zdroj. Zpěvačka informaci přiznala Blesku.

Zpěvačka Monika Bagárová za sebou nemá zrovna lehké období. Po náročném vztahu s MMA zápasníkem Machmudem Muradovem to ale vypadá, že se na ni konečně usmálo štěstí. Bagárová pro Blesk potvrdila, že randí s podnikatelem Leonardem Lekajem, který je původem z Albánie.

Lekaj nyní žije v Karlových Varech, kde se nový pár vztahem zrovna netajil. Zdroj redakce TN.cz potvrdil, že oba vypadali šťastně, měli se k sobě, a oslovovali se dokonce důvěrnými přezdívkami.

Související obsah

​"Oba je s Monikou spojuje silná víra v Boha a stejné životní hodnoty. Navzájem se podporují v práci. Je krásné je pozorovat, když jsou spolu. Chová se k ní jako k princezně," řekla Blesku kamarádka Bagárové.

Samotná zpěvačka přiznala, že je šťastná a zamilovaná. "Je krásné cítit se opět milovaná. Chtěla jsem si to nechat pro sebe, protože přítel není součástí showbyznysu. Lhát ale veřejnosti a fanouškům nebudu," doplnila Bagárová.

Duo Bagárová a Bendig opět za mikrofonem. Podívejte se, jak probíhala spolupráce ve studiu:

Tatiana Skoumalová, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz