Zajímavosti

Vánoce se blíží. Televize Nova pro diváky připravila bohatý program

Princezna se zlatou hvězdou, Princ Bajaja, S tebou mě baví svět nebo Tři oříšky pro Popelku. Vánoce na obrazovkách televize Nova budou letos opravdu nabité těmi nejoblíbenějšími pohádkami a filmy. Ale čeká nás třeba i speciální štědrovečerní díl seriálu Ulice.

"V předvečer Vánoc, tedy 23. prosince, uvede TV Nova jednu z nejoblíbenějších českých komedií S tebou mě baví svět. No a na Vánoce máme připravenou skutečně štědrou nabídku. Začneme speciálním vánočním vydáním seriálu Ulice, po kterém uvedeme film Princezna se zlatou hvězdou," láká diváky programová ředitelka televize Nova Silvia Majeská. 

"Ve večerních hodinách pak máme připravený nejoblíbenější vánoční film Tři oříšky pro Popelku," pokračuje Majeská.

Související obsah

​Televize Nova si letos pro diváky během Vánoc připravila výběr nejoblíbenějších českých a zahraničních pohádek a komedií. Na Boží hod to bude například klasická pohádka Princ Bajaja nebo třeba novější pohádka Nejkrásnější hádanka.

"Na Silvestra si TV Nova připravila pro svoje diváky velké množství zábavy. A ve večerních hodinách nás Silvestrem provedou Ondřej Sokol a Aleš Háma ve Velkém silvestrovském případu pořadu Tvoje tvář má známý hlas," zakončila Silvia Majeská.

Michal Čoudek, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz