Zahraničí

Dojemný dárek od prince George. Rodičům namaloval vánoční přání

Dojemný dárek od prince George. Rodičům namaloval vánoční přání
Princ George se svými rodiči | Zdroj: Profimedia

Britové se mohou těšit na krále s uměleckým nadáním. Devítiletý princ George, momentálně druhý v pořadí čekatelů na trůn, maluje už téměř jako Picasso. Jeho maminka Kate Middletonová se na sociálních sítích pochlubila vánočním přáním, které jí a princi Williamovi dal jako dárek.

Na co platit profesionální malíře, když se o vánoční přání může postarat následník trůnu. Několik maleb od George už princezna Kate v minulosti ukázala a je znát, že svůj talent devítiletý princ neustále rozvíjí.

Jeho poslední kousek v neděli ráno zveřejnil Kensingtonský palác na všech sociálních sítích. "Veselé Vánoce! Přání od prince George," stojí u snímku.

Související obsah

​Královská rodina má za sebou náročný rok. Nejvíc ji zasáhla smrt královny Alžběty II., komplikací jsou ale i pokračující pomluvy od prince Harryho a vévodkyně Meghan. Ti tvrdí, že před odchodem čelili šikaně od příbuzných, Kate a Williama nevyjímaje.

Oblíbený pár z Walesu teď ale znovu dokázal, že v paláci nepanuje pouze nevraživost, jak vykresloval Harry, ale i klid, mír a pohoda. Obzvlášť o vánočních svátcích.

Vánoce v královské rodině: Které tradice čekají na princeznu rodině George, Charlotte a Louise?

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz