APLIKACE TN.CZ
Domácí

Praha dostala kvůli hazardu pokutu

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže udělil v pátek Praze pokutu za porušení soutěžních pravidel u podniků provozujících hazardní hry. Pokuta, kterou hlavní město od ÚOHS dostalo, činí 1 274 000 korun. Jde již o druhou pokutu, kterou Praha od ÚOHS dostala.

jal, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz