Zajímavosti

Mladá žena zuří, rodiče ji pojmenovali po luxusní módní značce

Mladá žena zuří, rodiče ji pojmenovali po luxusní módní značce
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Výběr jména pro dítě může být velmi náročný, potomek s ním totiž bude žít celý život. Notnou dávku kritiky sklidili rodiče od své dcery, kterou pojmenovali po luxusní značce oblečení. Podle ní je její jméno nevkusné a trapné, rozhodla se ho tedy změnit.

Děti si svá jména nemohou vybírat a musí se spoléhat na kreativitu otců a matek. Tu projevili i rodiče, kteří svou dceru pojmenovali Armani, tedy podle módní značky. Dívka jim teď však tento originální výstřelek nemůže odpustit.

"Tohle jméno mi vybrala má sestra. A matka s otcem byli dostatečně hloupí na to, aby ji poslechli. Rodině i některým lidem ve škole se jméno líbí, ale já ho naprosto nesnáším," svěřila se mladá Armani portálu Mirror.

Související obsah

"Ke mně to vůbec nepasuje. Nelíbí se mi to ani napsané, ani když ho vyslovuji nahlas. Nechci se lidem ani představovat, cítím se pak trapně a nevkusně," popsala Armani své pocity.

"Až budu starší, chci si jméno změnit. Už jsem to řekla sestře a matce, jenže ony se naštvaly. Řekly, že moje jméno je v pořádku. Tak to s nimi už radši neprobírám, nechci je rozčilovat," řekla Armani a zkritizovala i svá prostřední jména Catherine a Anne, která patřila jejím babičkám.

Související obsah

Armani však stojí před velkou výzvou, netuší, jaké nové jméno si zvolí. "Nemám vůbec ponětí, jaké jméno si vyberu. Jsem zprvu dost tichý a plachý člověk, který se následně dokáže rozpovídat. Kvůli mému jménu si mě ale lidé hned zapamatují," rozpovídala se dívka o trápení na sociální síti Reddit.

Tam se dočkala podpory lidí, kteří začali přemýšlet o jménech, která by k dívce pasovala. Tamní komunita uživatelů ji celkově komentáři velmi podpořila. "Umím se do této situace vcítit, přejmenujte se. Je to vaše jméno a váš život," napsal jeden z lidí.

Seznamte se s Aničkou, prvním narozeným miminkem roku 2023:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz