Zpravodajství

Macháček a Schneiderová překvapili. Fotky z exotické svatby v Thajsku

Macháček a Schneiderová překvapili. Fotky z exotické svatby v Thajsku
Jitka Schneiderová a Jiří Macháček | Zdroj: Profimedia

Hlavní tváře kultovní komedie Samotáři vyvedly fanoušky na instagramu z míry. Jitka Schneiderová se pochlubila snímkem s Jiřím Macháčkem z utajené svatby v Thajsku. Své ano si ale neřekla oblíbená filmová dvojice, ale první manželka režiséra Davida Ondříčka Petra s přítelem Pavlem.

Jitka Schneiderová se ve čtvrtek pochlubila společnou fotkou s Jiřím Macháčkem z Thajska a mnohým vyrazila dech. Známou dvojici ze Samotářů pohromadě dlouho nikdo neviděl. Snímek, který na instagramu sesbíral tisíce lajků, je navíc ze svatby.

"Po všech těch letech jsme se znovu potkali," napsala Schneiderová.

Ta se s přítelem Lukášem do exotické země vypravila na veselku Petry Ondříčkové, první manželky režiséra Davida Ondříčka. Své ano řekla dlouholetému partnerovi Pavlovi. Macháček, který tam má dům, svou kamarádku i její drahou polovičku pravděpodobně ubytoval.

Související obsah

"Ale vždyť kluci z kapely... To máš z toho života, jakej vedeš! Viděl jsem film před týdnem a zase se tak smál," citoval u fotky Míra Hejda hlášky z kultovní komedie. Jitku Čvančarovou zase nadchla svatba Ondříčkové: "Juchú, zulíbej je!"

Ondříček se s exmanželkou potkal při natáčení svého prvního filmu Šeptej. V roce 2002 si ji vzal, manželství ale rozbil románkem s Klárou Issovou. Tu později už definitivně vyměnil za její sestřenici Marthu. Svatbu měli v roce 2021.

Jitka Schneiderová a Jiří Macháček:

Kalhotky, podprsenky i trenky. Macháček popsal vášeň pro spodní prádlo (04/2022):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz