Zajímavosti

Muž před miliony lidí jedl bizarní pokrmy. Zemřel ve 33 letech

Muž před miliony lidí jedl bizarní pokrmy. Zemřel ve 33 letech
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Oblíbený tiktoker Taylor Brice LeJeune, známý pod přezdívkou Waffler69, se proslavil svými recenzemi bizarních jídel. Jeho videa sledovaly miliony lidí. Internetová celebrita ale ve středu v pouhých 33 letech podlehla infarktu.

Smrt milovaného potravinového kritika z TikTok otřásla on-line komunitou, napsal web TODAY.com. O tom, že oblíbený recenzent skonal, informoval na sociálních sítích jeho bratr.

"Skonal 11. ledna okolo deseti hodin večer. Pravděpodobně šlo o infarkt," sdělil ve videu na TikToku. "Udržujte, prosím, naživu jeho pověst a sledujte jeho videa, která vydal. Udržte ho tím naživu. Rád přinášel lidem radost," dodal. Na infarkt podle něj v mládí zemřeli i jeho otec a děda.

Související obsah

Zesnulý tiktoker se nejvíce proslavil tím, že na videích připravoval a zkoušel bizarní jídla. Nedávno tak například zrecenzoval párky, které si udělal v rychlovarné konvici, či snědl a zhodnotil cereálie z roku 1991. Ochutnal také šunku v konzervě z roku 1960 nebo sobí maso.

Taylorovi bylo pouhých 33 let. Podle jeho bratra zemřel asi hodinu poté, co jej převezli do nemocnice. Krátce předtím si své matce stěžoval, že se mu špatně dýchá, upozornil web stanice Sky News.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz