Krimi

Policie vyšetřuje pobodání v Nučicích u Prahy. Manželé utrpěli vážná zranění

Středočeští kriminalisté vyšetřují od nedělního večera případ dvojnásobného pobodání, který se stal v Nučicích u Prahy. Záchranáři na místě ošetřili ženu s těžkým poraněním hrudníku a krku a letecky transportovali do motolské nemocnice. Muž utrpěl středně těžké poranění krku a sanitka ho převezla do pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Policisté a záchranáři vyjížděli v neděli večer ke konfliktu, který skončil vážnými zraněními. "Podle všeho měla 57letá žena napadnout nožem svého 65letého muže a poté se zřejmě sama pokusila o sebevraždu," informovala v pondělí dopoledne mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková. 

Ženu transportoval vrtulník do motolské nemocnice s poraněním hrudníku a krku, její manžel skončil ve vinohradské nemocnici.

Související obsah

"S ohledem na jejich vážný zdravotní stav nebyl zatím ani jeden schopen jakékoliv komunikace, tedy ani výslechu," upřesnila Suchánková. Ten bude možný až ve chvíli, kdy to jejich zdravotní stav umožní.

Co bylo příčinou hádky mezi manželky, není zatím jasné.

Podle agentury Aktu.cz kriminalisté po žádném podezřelém nepátrají, je tedy pravděpodobné, že pachatelem bude jeden ze zraněných či dokonce oba.

eva, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz