Zajímavosti

Kompletní seznam účastníků Survivoru. O přežití bojuje 20 statečných

Survivor Česko & Slovensko přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící. Budou si muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně pomocí křesadla, hladem, a hlavně se svými soupeři. První díl můžete sledovat už 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova. Na nový díl se mohou televizní diváci těšit vždy ve středu a čtvrtek od 21:35.

V nové řadě drsné reality show se proti sobě opět postaví dva kmeny, a to Hrdinové a Rebelové. Známé i nové tváře zažijí hlad, bolest, výzvy i nečekané zvraty. To všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko. Vítěz může být jen jeden a ten získá finanční výhru 2 500 000 korun.

"Survivor je rozhodně srdcovka pro všechny dobrodruhy. Jelikož se pravděpodobně většina z nás nikdy neocitla v takto drsných podmínkách, jsem zvědavá, jak se naši soutěžící projeví. Tento rok se můžete těšit na opravdu zajímavé a rozdílné charaktery, které se nebojí říct, co si myslí o ostatních, hrát taktickou hru nebo třeba sníst na ostrově i kdejaký hmyz," říká výkonná producentka TV Nova Adéla Brož.

Související obsah

​Hráči z kmene Hrdinů, který hrdě ponese červenou vlajku, se během svého života už dostali do povědomí lidí. Je mezi nimi například fotbalový útočník, miss ČR nebo pokerová hráčka. Tyto osobnosti nyní udělaly krok do neznáma. 

Proti nim stane s modrou vlajkou kmen Rebelů. Soutěžící, kteří jsou odhodlaní zbořit jakákoliv pravidla, stejně jako to udělali ve svých životech, aby se dostali až tam, kde jsou právě teď. 

Touto jedinečnou zkušeností provede soutěžící znovu moderátor Ondřej Novotný, který jim bude oporou a autoritou při výzvách i na kmenových radách. "Survivor je sociální experiment, který se posouvá společně s dobou. Cením si každého soutěžícího, který ze sebe vydává maximum a dokáže to ve hře ukázat," uzavírá Novotný.

Seskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko už ve středu 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova. Televizní diváci se na ostrovany mohou těšit vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:35. 

Účastníci show Survivor Česko & Slovensko 2023
HRDINOVÉ REBELOVÉ
Václav Matějovský Ludmila Puldová
Barbora Mlejnková Jiří Hanousek
Petr Havránek Žaneta Skružná
Josef Kůrka Matěj Quitt
Kateřina Klinderová Adam Bůžek
Petr Švancara Hana Gelnarová
Karolína Krézlová Tomáš Weimann
Filip Jánoš Tereza Schejbalová
Soňa Sedláčková Johana Fabišíková
Andrea Bezděková Martin Konečný

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz