Zahraničí

Děti jsou soutěživé, prozradila Kate. Princ Louis si oblíbil náročný sport

Děti jsou soutěživé, prozradila Kate. Princ Louis si oblíbil náročný sport
Princezna Charlotte a princové George, Louis s otcem princem Williamem | Zdroj: Profimedia

Královská princátka George, Charlotte a Louis na sebe přitáhnou pozornost vždy, když se objeví na veřejnosti. Zraky diváků se obvykle nejvíce upínají na čtyřletého Louise, který se do paměti všech stihl zapsat jako malý neposeda. Princezna Kate teď prozradila, že malý princ je blázen do sportu. Nejvíce si oblíbil ragby.

Princezna z Walesu Kate odhalila některé detaily ze svého soukromého života. Podle deníku Mirror se rozpovídala o svých dětech, které jsou prý důvodem toho, proč je Kate stále v tak skvělé kondici.

Malý Louis totiž dává mamince pořádně zabrat. "Je šílený do sportu," přiznala Kate. Na to, že jsou mu teprve čtyři roky, si ale oblíbil poměrně netradiční sport. Miluje ragby.

Sportu se ale údajně věnují i další dvě děti Kate a Williama. Princ George a jeho sestra Charlotte se tak malým bráškou rozhodně nenechají zahanbit. "Jsou mezi sebou soutěživí. Všichni milují sport," řekla Kate.

Související obsah

​Deník Express už dříve informoval, že devítiletý George se rozhodl věnovat bojovým sportům. Zatímco jeho otce Williama to potěšilo, Kate z tohoto nápadu nadšená nebyla. Malá Charlotte zase našla zalíbení v jízdě na koni a gymnastice.

Královské děti tak nenechají své rodiče vydechnout. "Jsou ve věku, kdy prostě milují běhání," dodala princezna. To je prý také důvod, proč je v tak skvělé kondici. Stále prý běhá za dětmi.

V regálech se objevila autobiografie prince Harryho. Kritizuje v ní královskou rodinu:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz