Domácí

Majitel zlatnictví vyhnal z obchodu zloděje. Policie po nich pátrá

Policie pátrá po dvojici zlodějů, kteří se v pondělí pokusili vykrást zlatnictví v Teplicích. Velmi surově přitom napadli majitele prodejny, kterému se je z posledních sil podařilo zahnat. Vše zachytily bezpečnostní kamery.

Na záběru je nejdříve vidět první z pachatelů. U pultu vytahuje prsten a po majiteli zlatnictví žádá potvrzení, že jde o skutečné zlato. Po chvíli dovnitř vstupuje druhý muž, obličej má zakrytý šátkem a přes hlavu kapuci. V tu chvíli muž u pultu napadne majitele zlatnictví pěstmi, svalí ho na zem a pokračuje v surovém útoku.

Druhý z pachatelů se mezitím pokouší rozbít bezpečnostní sklo ve vitrínách. Do skla ale buší rukojetí nože marně, v tu chvíli se majiteli zlatnictví podaří dostat na nohy a oba pachatele vyžene z prodejny. Policii se prozatím nedaří vypátrat jejich totožnost. Především nemaskovaného zloděje by mohl někdo poznat.

Související obsah

"Žádáme občany, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k osobám pachatelů či k jejich pohybu před nebo po loupeži, aby se obrátili na linku 158," prohlásila policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

niká, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz