Zahraničí

Herec z Avengers si při nehodě zlomil přes 30 kostí. Čekají ho náročné měsíce

Herec z Avengers si při nehodě zlomil přes 30 kostí. Čekají ho náročné měsíce
Herec Jeremy Renner | Zdroj: Profimedia

Americký herec Jeremy Renner si při nehodě se sněžným pluhem na začátku roku zlomil více než 30 kostí. O víkendu to skrze sociální sítě oznámil fanouškům, kterým současně poděkoval za podporu. Hvězda Avengers v nemocnici strávila déle než dva týdny. Nyní musí podstupovat rehabilitace.

Na začátku roku obletěla svět zpráva o vážné nehodě herce Jeremyho Rennera, po které skončil v kritickém stavu v nemocnici. Renner se těžce zranil, když svému příbuznému pomáhal vyprostit auto ze sněhu u domu v americké Nevadě. Sněžnému pluhu vážícímu 6,5 tuny selhal bezpečnostní systém, převrátil se a hvězdu filmu Avengers přejel.

Herec podle přátel "téměř vykrvácel" a "málem zemřel" při čekání na pomoc. První informace z nemocnice hovořily o proraženém hrudníku a dalších ortopedických poraněních. Později začaly přicházet další podrobnosti o vážných zdravotních komplikacích.

Související obsah

​"Je to mnohem horší, než je známo. Jeremy si je velmi dobře vědom skutečnosti, že tam venku málem zemřel. Pravá strana Jeremyho hrudi byla rozdrcena a horní část trupu se zhroutila. Měl také ošklivou ránu na hlavě, která krvácela, a zraněnou nohu," citoval web RadarOnline Rennerova kamaráda.

Nyní už je herci podstatně lépe a svým fanouškům se pravidelně hlásí na sociálních sítích. Naposledy tak učinil o víkendu. "Chci poděkovat všem za jejich zprávy a ohleduplnost vůči mé rodině a mně. Patří vám mnoho lásky a uznání. Těchto více než 30 zlomených kostí se srovná a posílí, stejně jako se prohloubí láska a pouto s rodinou a přáteli. Láska a požehnání vám všem," vzkázal Jeremy Renner.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jeremy Renner (@jeremyrenner)

Současně připojil i fotografii s fyzioterapeutem. Nezbytnou součástí jeho léčby jsou nyní totiž rehabilitace. Ačkoliv je na tom herec zdravotně den ode dne podstatně lépe, přesto potrvá ještě několik dlouhých měsíců, možná i let, než se vrátí opět "do normálu".

Zpráva o vážné nehodě herce Jeremyho Rennera obletěla svět na začátku ledna:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz