Zajímavosti

Nevěra, vztek i pláč. Těšte se na mezinárodní Výměnu manželek

Temperamentní řidička kamionu Bára na mateřské dovolené se přestěhuje z německého paneláku do malého bytu v Jeseníkách k rodině, kde vládne tatínek a pět dětí. Oproti tomu Jarmila poprvé v životě zamíří za hranice republiky k náhradnímu manželovi a dvěma dětem. Sledujte nový díl Výměny manželek ve středu ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na Voyo.

Řidička kamionu Bára (32 let) bydlí v německém městě Bielefeld. Z předchozího vztahu má osmiletého syna Sebastiana. S profesionálním řidičem Petrem (43) jsou spolu dva roky a mají 14měsíční dceru Leticii. Do Výměny rodinu přihlásila Bára, protože chtěla vidět, jak to chodí jinde a jestli v domácnosti vše dělá jen žena. 

Druhá, velmi početná rodina žije v Jeseníkách. Seznámíte se v ní s 42letou Jarmilou a 41letým Mírou, který je velmi háklivý na pořádek. Společně mají pět dětí, a to Nikolu (18), Richarda (17), Dominika (13), Daniela (9) a šestiletého Denise. Oba partneři přiznali, že do Výměny manželek se přihlásili hlavně kvůli finanční odměně.

Související obsah

​Bára je šťastná, že se po delším čase dostala do Česka. V nové domácnosti je překvapena z množství hraček, vkusu rodiny a malého bytu pro sedm lidí.

Je v rozpacích z toho, že veškerou práci v domácnosti zastává jediná dcera Nikola a otec Míra tráví hodně času před domem se sousedkou. Problém nastane, když Bára po Mírovi chce, aby bez pomoci ostatních uvařil oběd pro celou rodinu. 

Sledujte tento díl na TV Nova ve středu ve 20:20 nebo už nyní na Voyo.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz