Zahraničí

Proti Harrymu se obrátila i Meghan. Princ hraje kvůli útokům na rodinu o všechno

Proti Harrymu se obrátila i Meghan. Princ hraje kvůli útokům na rodinu o všechno
Meghan a Harry | Zdroj: Profimedia

Kopance prince Harryho do jeho příbuzných nebudou bez následků. Dveře do královských paláců si knihou, ve které nenechal nit suchou snad na nikom, zavřel na pěkně dlouhou dobu. Nadšená z ní údajně nebyla ani jeho manželka Meghan Markleová.

S tím, že kontroverzní výroky nenadchnou krále Karla III., prince Williama nebo princeznu Kate, musel Harry počítat. Jenomže třaskavý obsah jeho knihy Spare (česky Náhradník) nechal na pochybách i vévodkyni Meghan.

Dosud si přitom všichni mysleli, že do útoků na královskou rodinu Harryho tlačila právě někdejší americká herečka. "Měla vážné obavy, jestli je to správný krok," řekl listu The Telegraph zdroj z okolí manželského páru.

Vlažně se ale k nápadu svého manžela nestavěla jen pro dobro Buckinghamského paláce. "Váhala, jestli se zapojit, aby ji pak neobvinili z toho, že chce Harrymu ukrást slávu, kterou to přinese," dodal zdroj s tím, že se nakonec rozhodla držet se v souvislosti s knížkou v pozadí.

Související obsah

Z toho, co po jejím vydání vypuklo, prý však Meghan nadšená není, píše New York Post. Přestože je královská rodina s reakcemi zatím zdrženlivá, je jasné, že si takové chování líbit nenechá.

Harry v knize mimo jiné tvrdí, že Williama příbuzní na jeho úkor vždy protěžovali. O starším bratrovi dokonce tvrdí, že ho v Kensingtonském paláci do krve zmlátil. Údajný systém nekalých praktik, mezi něž má spadat především lhaní médiím a ke kterým prý nemá rodina problém se uchylovat, podle Harryho vymyslela zesnulá královna Alžběta II.

Princ William mě fyzicky napadl, obvinil bratra Harry:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz