Co nás čeká

Horoskop na sobotu 28. ledna: Hvězdy přejí společenským akcím

Horoskop na sobotu 28. ledna: Hvězdy přejí společenským akcím
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Merkur v Kozorohu vám pomůže překonat veškeré vaše bloky. Hvězdy dnes přejí společenským událostem. Pokud se tedy chystáte na ples, do divadla či na raut, můžete se těšit na příjemný večer plný milé a vtipné konverzace.

Beran

Máte na dnešní večer domluvenou milostnou schůzku? Snažte se uvolnit a nebuďte nervózní, o nic vám v podstatě nejde. Buď to vyjde, nebo ne. Dnešní rande vám však každopádně dodá kuráž do dalšího vztahu. Buďte sami sebou a užijte si příjemný večer.

Býk    

Pokud máte problémy s komunikací a seznamováním, dnes je ten pravý čas je porazit. Merkur v Kozorohu vám pomůže překonat veškeré vaše bloky. Pokud seberete odvahu a zapomenete na svůj strach, můžete dnes udělat velký krok směrem vpřed.

Blíženci          

V rodině budete týmovým hráčem. Nic pro vás nebude problém a dokážete všechny své blízké motivovat k co nejlepším výkonům. Sami se předvedete jako velcí srdcaři a jen tak se nevzdáte. Díky tomu společně lehce překonáte veškeré nesnáze a problémy.

Rak    

Budete v pokušení vymýšlet si různé nepravdivé historky a příběhy. Dejte si na to však velký pozor, jedná se o velmi ožehavou záležitost, která by se mohla lehce obrátit proti vám. Snažte se proto udržet zdravou míru přehánění. Pravda vyjde najevo.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Nastávají dny vhodné pro nejrůznější návštěvy příbuzných a přátel. Ve společnosti blízkých budete ve svém živlu. Energie máte na rozdávání a díky tomu budete bavit celou sešlost. Vaše nadšení všem zvedne náladu. Můžete se těšit na dny plné legrace.

Panna

Hvězdy dnes přejí společenským událostem. Pokud se tedy chystáte na ples, do divadla či na raut, můžete se těšit na příjemný večer plný milé a vtipné konverzace. Oplýváte šarmem a dobrou náladou, proto se připravte na velký zájem opačného pohlaví.

Váhy  

Děti budou zkoušet vaši trpělivost. Nenechte se vytočit, je to jen nevinná hra. Pokud vybouchnete, následná dusná atmosféra poznamená celý víkend. Snažte se proto najít svatozář a své potomky berte s rezervou a potřebnou dávkou velkorysého nadhledu.

Štír     

Další krok v partnerském vztahu vezmete do svých rukou. Máte totiž až po krk pasivního čekání na to, co udělá váš partner. Jste od přírody netrpěliví, a proto se rozhodnete převzít iniciativu. Uvidíte, že to váš protějšek nakonec s nadšením ocení.

NOVINKA – VELKÝ TAROT 2023!
Zjistěte, co Vás čeká v novém roce 2023! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Střelec

Slova vám dnes plynou z úst nenásilně a samovolně, navíc máte bujnou fantazii a potřebnou dávku invence. To vše dělá z dnešního dne ideální čas pro vyznání lásky. Svůj cit vyjádříte lehce a vyhnete se okázalému patosu. Uvidíte, že to protějšek ocení.

Kozoroh         

Dnes je příhodný čas pro studium všeho druhu. Pokud jste sebevzdělávání doposud odkládali, tentokrát se překonejte a začněte na sobě pracovat. Uvidíte, že se vám píle a tvrdá práce vrátí v podobě nových možností či nečekaného kariérního postupu.

Vodnář          

Dnešní den bude naprosto výjimečný a ojedinělý. Mějte proto oči dokořán a uši nastražené. Nečekejte, že vám štěstí spadne do klína. Musíte se snažit, abyste dostali to, co opravdu chcete. Pokud ale uděláte maximum, úspěch, štěstí a láska vás neminou.

Ryby  

Ve vztahu se cítíte nejistí. Je proto možné, že budete partnerovi nadbíhat více, než je zdrávo. Snažte se zůstat nad věcí a dát protějšku najevo, že se bez něj bez problémů obejdete. Uvidíte, že pokud ukážete odstup, začne se okamžitě více snažit.

TN.cz

K tématu Co nás čeká

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz