Zajímavosti

Nepozná ji ani Nedvěd. Dara Rolins ukázala, jak si nechala vyhladit obličej

Nepozná ji ani Nedvěd. Dara Rolins ukázala, jak si nechala vyhladit obličej
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Práh padesátky sice překročila už před bezmála dvěma měsíci, na mladistvém vzhledu si však Dara Rolins zakládá a nehodlá na tom nic měnit. Těsně před koncertem v pražské O2 areně, který si k životnímu jubileu nadělila, se tak svěřila do péče oborníků. Postarali se jí nejenom o vlasy nebo nehty, ale dokonale jí vyhladili i pleť.

Snadno se teď může stát, že ji nepozná ani Pavel Nedvěd. Ačkoliv už dávno běží se štafetovým kolíkem s číslem 50, rostoucí věk si Dara Rolins nepřipouští. A řídí se heslem, že když se stárnutí nedá zastavit, může se alespoň pokoušet ho oklamat.

"V rámci příprav na můj velký koncert jsem si stihla skočit i do servisu. Nejdřív zuby, potom vlasy, nehty a teď návštěva kliniky k novému ošetření (obličeje)," pochlubila se na instagramu.

Související obsah

"Jde o neinvazivní ošetření, kombinaci dvou skvělých přístrojových ošetření. Termoliftingu a mesotransdukce, takzvané bezjehlové mezoterapie. Po ošetření se v pokožce vytváří nový kolagen, pleť se vypne, vyhladí se vrásky a obnoví kontury tváře," vysvětlila zpěvačka.

Ta se o svoji vizáž stará s až obdivuhodnou pečlivostí. Kromě pravidelných návštěv salónů krásy nezapomíná ani na tvrdou dřinu v posilovně. A hodiny strávené cvičením na ní jsou rozhodně znát. 

Dara vystoupí v pražské O2 areně už tuto sobotu a podle jejích slov se fanoušci mohou těšit na nejvelkolepější show, jakou kdy nabídla. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Podívejte se, jak se Dara připravuje na největší koncert života:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz