Experti na cestách

Velká změna u Zorky Hejdové. S Tomášem Zástěrou se neshodnou

Každý má trochu jiné preference, co se týče dovolených. Stejně jsou na tom i celebrity. V pořadu Experti na cestách se svěřili moderátoři Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra, kam rádi jezdí.

V průběhu života se mění, jaký typ dovolené lidé vyhledávají, stejně jsou na tom i celebrity. "Vzhledem k tomu, že už jsem téměř dva roky máma, tak se moje priority změnily," nastínila moderátorka Zorka Hejdová. 

Přesto to zásadní, co musí dovolená splňovat, se u ní nezměnilo. "Musí to být místo, kde je co objevovat, protože nevydržím týden nebo dva ležet na lehátku a opékat se zepředu, zezadu, z boku. Potřebuju mít co objevovat na daném místě," zmínila Hejdová.

Související obsah

​Moderátor Tomáš Zástěra má jiné priority. "Já si vybírám vysněnou dovolenou podle toho, kdo mi ji zaplatí. Naposledy jsem takhle byl na Survivoru," vtipkuje jako vždy Zástěra, který jinak prý moc necestuje.

Kdysi ale byl v Indii, na kterou má spoustu zajímavých vzpomínek. "Zaujalo mě, jak je ten stát rozmanitý. Jsou tam bohatí lidé s luxusními vozy a pozlacenými domy, ale i lidé, kteří jsou extrémně chudí, žijí ve stanu a vaří si na ohni. Doporučuji tento typ dovolené, aby každý viděl, že se máme vlastně hezky," uzavřel Zástěra.

TN.cz

K tématu Experti na cestách

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz