Zahraničí

Legendární rocková kapela oznámila konec. Důvody dojímají k slzám

Populární americká rocková skupina Panic! at the Disco definitivně končí. Rozpad oznámil její frontman a v posledních pěti letech už jediný člen Brandon Urie na instagramu. Vysvětlil i důvody, které ho k tomu po bezmála 20 letech na scéně vedly.

Po téměř 20 letech se rozpadla americká rocková kapela Panic! at the Disco. Její frontman a od roku 2017 jediný člen Brendon Urie se chce věnovat rodině. 

"Byla to setsakramentská jízda. Jako kluka z Las Vegas by mě nikdy nenapadlo, kam mě život zavane. Mám na mysli ta místa po celém světě a všechny ty kamarády, které jsme si u toho udělali. Ale každá jízda někdy musí skončit, aby se mohlo vyrazit na další," uvedl Urie na instagramu.

Související obsah

Oblíbený hudebník čeká s manželkou Sarah miminko. A jeho první roky života by podle svých slov nerad strávil v práci. Ze skupiny se v posledních pěti letech stejně stal sólový projekt. Urie sice vystupoval s hosty, stálé parťáky ale neměl. 

Urie bude od února do března naposledy koncertovat po evropských metropolích. "Ať už jste s námi od začátku, anebo jste nás teprve našli, bylo pro nás potěšením ten čas s vámi sdílet. Těším se, až se v Evropě a Velké Británii ještě jednou uvidíme. Miluju vás, cením si vás a děkuji, že jste," uzavřel.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz