Domácí

Rodina už tři týdny pátrá po otci. Bez jediného slova zmizel

Pohřešovaný muž
Pohřešovaný muž | Zdroj: Policie ČR

Začátek roku nebyl pro rodinu Bandových zrovna šťastný. Hned 5. ledna totiž beze stopy zmizel 38letý Radek Banda z Brna. Telefon má sice u sebe, ale ode dne zmizení je prý nedostupný. Rodina prosí o pomoc při pátrání.

Rodina 38letého Radka Bandy z Brna je bezradná. Od 5. ledna totiž nemají o otci žádné informace. Podle dcery Vanesy se rodina s mužem v den jeho zmizení neviděla a nikomu neřekl, kam má namířeno. "Tohle se nikdy nestalo. Vždy se ozval, nebo dal vědět rodině," upřesnila dcera.

Z domu odešel s peněženkou i telefonem, který je ale od jeho zmizení nedostupný. "Je to bezproblémový chlap. V Brně je známý, ale nikdo o něm nic neví," přidala Vanesa. Policejní databáze o Bandovi uvádí, že má černou barvu vlasů, strniště a je vysoký asi 190 centimetrů.

Související obsah

Policisté se do hledání pohřešovaného muže zapojili 13. ledna, kdy bylo jeho zmizení oznámeno. Bandova dcera tvrdí, že se policie k jeho nalezení moc nemá. "Naposledy byl viděn v okolí Brněnské přehrady," doplnila Vanesa. V jejím okolí by se tak mohl pohybovat i nyní.

"Má doma dvě malá miminka. Jeho máma je vážně nemocná, i jeho otec je nemocný," přidal Radkův kamarád David. "Hledáme ho na vlastní pěst, ale bez úspěchu," uzavřel. 

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz