Zajímavosti

Superhrdinou i v reálném světě. Herec z Avengers při nehodě zachránil synovce

Jeremy Renner
Jeremy Renner | Zdroj: Profimedia

Herec Jeremy Renner známý především díky své roli superhrdiny Hawkeye ve filmech společnosti Marvel se na začátku roku 2023 podruhé narodil, když přežil srážku se sněžným pluhem. Policie nyní odhalila pozadí hrůzného incidentu. Rennerovi se totiž podařilo zachránit svého synovce.

Děsivý incident upoutal na začátku roku oblíbeného herce Jeremyho Rennera na nemocniční lůžko. Z něj je nyní zpět doma, kde podstupuje nutné rehabilitace. Mezitím přišel časopis Variety s dalšími informacemi o tom, jak k události došlo. Renner se prý snažil zachránit svého synovce.

Snažil se pomocí sněžného pluhu vytáhnout synovcovo auto ze sněhu. Z pluhu vystoupil, ale nezatáhl ruční brzdu, což rozpohybovalo šestitunový kolos přímo proti jeho synovci. "Když se Renner pokusil zastavit nebo odklonit pluh, aby zabránil zranění svého synovce, byl vtažen pod vozidlo a přejet," stálo v policejní zprávě.

Související obsah

"Ačkoli měl pluh určitě technické problémy, na základě naší kontroly se domníváme, že by parkovací brzda zabránila pluhu v pohybu," uvedla dále policejní zpráva. Herec odnesl své počínání 30 zlomenými kostmi.

Podle webu BBC utrpěl Renner, známý především z role superhrdiny Hawkeye, zranění trupu, obličeje, končetin a hlavy. Herec navíc podle svých přátel téměř vykrvácel a málem zemřel.

Jeremy Renner byl po nehodě v kritickém stavu:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz