Zahraničí

Muže v Londýně rozmačkala pouliční toaleta. Na místě zemřel

Výsuvný pisoár před divadlem Palace Theatre v centru Londýna, který rozmačkal opraváře
Poškozený výsuvný pisoár v centru Londýna | Zdroj: profimedia.cz

Tragicky skončila oprava výsuvného pisoáru v centru Londýna. Opraváře pouliční toaleta rozmačkala. Muž na místě zemřel a přivolaní hasiči tak už mohli pouze vyprostit jeho tělo.

Při opravě jednoho z teleskopických pisoárů v centru britské metropole Londýna zahynul muž, který na zařízení pracoval. Pisoár se na něj podle BBC sesunul a rozmačkal jej. Na místo zamířili záchranáři, policisté i hasiči, kteří se snažili opraváře vyprostit. Pomoci mu ale už nemohli.

"Navzdory maximálnímu úsilí našich posádek byl bohužel na místě prohlášen za mrtvého," sdělila deníku Guardian mluvčí londýnské záchranky. Do vyprošťování muže se zapojilo asi 25 hasičů, kteří se na místo sjeli ze stanic v okolí.

Související obsah

Tragédie se odehrála na Cambridgském náměstí, nedaleko divadla Palace Theatre, které proslavila hra Jacka Thorna a J. K. Rowlingové Harry Potter a prokleté dítě.

Teleskopické pisoáry jsou běžnou součástí života v Londýně už více než deset let. Zatímco přes den jsou tyto toalety ukryty pod zemí a připomínají větší poklop kanálu, večer vyjíždí na povrch a slouží k úlevě vyznavačům nočního života.

Chlapec se zasekl v záchodovém prkénku. Ven mu pomáhali hasiči:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz