Domácí

V Českém Meziříčí vjel kamion do cukrárny. V osudnou chvíli byla zavřená

V Českém Meziříčí vjel kamion do cukrárny. V osudnou chvíli byla zavřená
Nehoda v Českém Meziříčí | Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Nevšední pohled se v pondělí naskytl obyvatelům Českého Meziříčí na Rychnovsku. Do budovy cukrárny tam čelně narazil kamion. Budova byla naštěstí v okamžiku nehody prázdná a řidič vyvázl bez zranění.

Neobvyklého návštěvníka měla cukrárna v Českém Meziříčí na Rychnovsku. V pondělí krátce po poledni do prodejny cukrovinek čelně vjel kamion. Cukrárna byla naštěstí v okamžiku nehody zavřená, a nikdo tedy uvnitř nebyl.

Bez zranění vyvázl i řidič kamionu. "Jednalo se pravděpodobně o cizince. Dechová zkouška neprokázala přítomnost alkoholu," sdělila mluvčí královéhradecké policie Šárka Pižlová. Skutečnou příčinu nehody policie vyšetřuje.

Související obsah

I když se při nehodě nikdo nezranil, hasiči museli likvidovat únik oleje, který z kamionu vytékal, aby se nedostal do nedaleké řeky. "Únik oleje se nám podařilo zastavit a místo jsme zabezpečili. Nyní čekáme na verdikt statika, který vyhodnotí stav objektu," řekla mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová.

Vozovka je v současnosti zcela průjezdná. Řidič při nehodě sjel ze silnice vedoucí skrz vesnici. Řidiči se tak nemusí obávat, že by je havarovaný kamion zbrzdil.

Záhadná nehoda v Praze. Auto na střeše blokovalo silnici:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz