Zajímavosti

Utajený převoz do nemocnice! Veronika Žilková bojovala o život

Kolaps a boj o život. Veronika Žilková utajila vážnou nemoc, při které šlo podle jejích slov doslova o vteřiny. Herečku zachránili lékaři z Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích.

Rok začal pro 61letou Veroniku Žilkovou hororově. Herečka před dvěma týdny těžce onemocněla a neobešla se bez pomoci lékařů.

Zdravotní komplikace přiznala na instagramu. "Já jsem byla docela vážně nemocná a jsem moc ráda, že se mi to podařilo utajit. Byla jsem týden v nemocnici. Strašně děkuju vojenské nemocnici a mladému panu doktorovi, který mi zachránil život. Přišlo to ze vteřiny na vteřinu," svěřila.

Žilková už je naštěstí zase plná síly. "Včera (v neděli) jsem dobrala všechny léky, dneska (v pondělí) jsem byla na kontrole a můžu konečně zase cvičit," uvedla.

Související obsah

Obrovskou oporu má herečka v 17leté dceři Kordule. "Taky jsem chtěla poděkovat Kordulce. V době, kdy jsem byla týden v nemocnici, tak se tady skvěle starala o štěňátka. K tomu přinesla nádherné vysvědčení, takže jsem na ni moc pyšná, že to všechno zvládla," uzavřela Žilková.

Té pravděpodobně nepřidaly ani půtky s nejstarší dcerou Agátou Hanychovou kvůli volbám. Modelka patří k zarytým příznivcům Andreje Babiše (ANO), zatímco Žilková dala svůj hlas vítězi a budoucímu prezidentovi Petru Pavlovi.

Veronika Žilková se těší na čtvrté vnouče: 

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz