Domácí

Žena s dítětem se opila v pražském bazénu. Odmítla se obléct a odejít

Na záchytce skončila 42letá žena, která v pražském aquaparku ztropila v opilosti pořádnou scénu. Dotyčná se válela v šatnách po zemi a nebyla schopná ani sama vstát. Lidem agresivně nadávala a po strážnících i plivala. Všemu navíc přihlížel její nezletilý syn.

Hlídka vyjížděla do aquaparku v Praze 8 v neděli kolem osmé hodiny večer. Opilou ženu, která odmítala odejít, našli strážníci v šatnách. Podle příslušníků městské policie vypila celou láhev hruškovice, načež se přestala ovládat.

"Válela se po zemi a nebyla schopná sama vstát. Sprostě nadávala jak návštěvníkům, tak zaměstnancům bazénu. Svoji pozornost posléze přesunula také na hlídku," sdělila mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.

Související obsah

Žena pak do strážníků i strkala a plivala na ně. Výstupu navíc přihlížel její nezletilý syn. Opilá matka nakonec skončila v poutech. "U 42leté ženy nebylo možné provést dechovou zkoušku, protože nespolupracovala," doplnila Seifertová.

Téměř prázdnou láhev tvrdého alkoholu strážníci našli v její šatní skříňce. Hlídka následně ženu převezla na záchytku. "O jejího syna se postarala kamarádka, která byla v aquacentru s nimi," uzavřela Seifertová.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz