Domácí

Ženu v 9. měsíci těhotenství našli mrtvou. Policie zveřejnila výsledky pitvy

Ženu v 9. měsíci těhotenství našli mrtvou. Policie zveřejnila výsledky pitvy
Ilustrační fotografie | Zdroj: Richard Beneš/CNC/Profimedia

Liberečtí kriminalisté už znají předběžné výsledky pitvy, která měla objasnit smrt 25leté ženy z České Lípy. Nastávající maminku v devátém měsíci těhotenství našli policisté mrtvou v přírodním areálu. Podle závěrů odborníků nic nenasvědčuje tomu, že by ji někdo zavraždil.

Závěry pitvy podporují předchozí domněnky kriminalistů, že těhotnou ženu nikdo nezavraždil. "Předběžné výsledky pitvy těla zemřelé ženy nenasvědčují tomu, že by se na její smrti podílela druhá osoba. Nicméně okolnosti tohoto smutného případu stále prověřujeme," sdělila ve středu TN.cz policejní mluvčí Ivana Baláková.

Pětadvacetiletá žena odešla ve středu 25. ledna večer na procházku, domů se však už nevrátila. Manžel její zmizení ohlásil následující den. Tvrdil, že ji nejdříve šel hledat sám. Dotyčná byla v devátém měsíci těhotenství a se svým mužem už vychovávala šestileté dítě.

Související obsah

Policisté začali po ženě pátrat. V pátek však přišla smutná zpráva, našli ji mrtvou. "Pátrání po pohřešované ženě odvoláváme. Její tělo bez známek života krátce před 15. hodinou objevil v přírodním terénu u České Lípy psovod se služebním psem v průběhu naší pátrací akce," informovala tehdy Baláková.

Zesnulá měla za dva týdny porodit. "Více informací však nemohu poskytnout," uzavřela Baláková.

Tragická smrt matky s dítětem má svůj verdikt. Ditě bylo uškrcené a matka oběšená (1/2023):

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz