Zajímavosti

Dara málem nestihla svůj koncert. Vyřešila to originálním způsobem

Dara málem nestihla svůj koncert. Vyřešila to originálním způsobem
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Patří k nejpopulárnějším českým zpěvačkám, hvězdnými manýry ale Dara Rolins netrpí. Dokazuje to zákulisní video z jejího víkendového koncertu. Nad zpožděním nemávla rukou a snažila se ho všemi silami dohnat.

Přijít pozdě na vlastní koncert. Mnozí zpěváci nechávají fanoušky čekat záměrně, pro jiné je to noční můra. Dara Rolins patří do druhé skupiny.

Na sociálních sítích se objevilo video z útrob pražské O2 areny, kde měla rodačka z Bratislavy v sobotu koncert ke svým 50. narozeninám. Nestíhala a bylo na ní znát, že chce zpoždění všemožně dohnat.

Související obsah

Snahu o sprint po pár sekundách vzdala, na vysokých podpatcích by se pravděpodobně zranila. Pomohli jí kolegové, kteří ji naložili na paletový vozík a rychle odvezli k pódiu. "Backstage," stojí u záběrů, jež ukazují, jak moc si Dara váží svých příznivců.

@lenka2870

♬ původní zvuk - Lenka Žůrek

Zpěvačku na jejím životním vystoupení doprovodila řada hostů. Byl mezi nimi dokonce expřítel Rytmus, se kterým byla dlouhé roky rozhádaná. Poprvé si s Darou zazpívala i její dospívající dcera Laura.

Dara prožila dramatickou noc, Nedvěd tasil pěsti (12/2022):

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz