Co nás čeká

Horoskop na úterý 7. února: Přichází důležitá životní změna

Horoskop na úterý 7. února: Přichází důležitá životní změna
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Z kolegů se vám podaří udělat věrné přátele na celý život. Noví přátelé vám otevřou dveře na správná místa a výsledkem bude důležitá životní změna, po které jste již dlouho toužili.

Beran

Budete mít pocit, že nejste dostatečně ocenění. Výsledkem bude nespokojenost projevující se zvyšováním hlasu a netrpělivostí. Ostřejšími výrazy také nebudete šetřit. Docílíte tím však jenom toho, že se vám budou vyhýbat jak přátelé, tak celá rodina.

Býk    

Na úkoly v zaměstnání se budete s předstihem připravovat doma. Moc dobře si totiž uvědomujete, že konkurence je veliká, a pokud ji chcete předčít, musíte pracovat více než ostatní. Píle se koneckonců vyplatí. Nemyslete si, že šéf nevidí vaši snahu.

Blíženci          

Z kolegů se vám podaří udělat věrné přátele na celý život. Moc dobře si totiž uvědomujete, že pokud vám to má na pracovišti klapat, vzájemná důvěra a podpora jsou nejdůležitějšími pilíři úspěchu. Vaši spolupracovníci mají navíc úplně stejný názor.

Rak    

Večer dnes strávíte s přáteli ve veselém rozpoložení. Budete se bavit na všechna možná témata a dozvíte se také mnoho zajímavostí ze života jiných. Zároveň se však neubráníte srovnání, ze kterého váš život nevyjde sice špatně, ale také ne nejlépe.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Vaše pochybnosti o partnerovi jsou naprosto zbytečné. Měli byste se snažit eliminovat nepodloženou nedůvěru. Váš vztah tím trpí více, než jste ochotní si přiznat. Zkuste se proto oprostit od svých iracionálních úvah a soustředit se na to dobré.

Panna 

Zásluhou partnera dnes přijdete k nemalým penězům. Překvapení bude veliké a neměli byste zapomenout na svůj protějšek, bez kterého by se vám něco takového nikdy nepovedlo. Vyjádřete mu svou vděčnost a peníze utraťte tak, abyste měli radost oba.

Váhy  

Na obzoru se rýsuje vážný vztah, což ve vás vzbuzuje rozporuplné pocity. Na jednu stranu jste rádi a pulzuje ve vás nadšené očekávání, ovšem zároveň se bojíte změny dosavadního způsobu života. Pokud onen krok neuděláte, nikdy se nepohnete z místa.

Štír     

Noví přátelé vám otevřou dveře na správná místa a výsledkem bude důležitá životní změna, po které jste již dlouho toužili. Využijte proto svoji příležitost na maximum a snažte se vytěžit z ní co nejvíce. Uvidíte, že takové šance se neopakují často.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Dnešek strávíte s kolegy při práci na týmovém úkolu. I když zpočátku budete lehce otrávení a nejraději byste se všem klidili z očí, nakonec se z povinnosti vyklube dobrá zábava. Navíc se při ní sblížíte s mnoha spolupracovníky, které dosud neznáte.

Kozoroh         

Podaří se vám získat srdce jisté osoby. Zdaleka ale ještě nemáte vyhráno, proto rozhodně neusněte na vavřínech. Snažte se dotáhnout věc do konce. I když se možná nyní zdá, že je vše jasné, počátky vztahu jsou nejsložitější a nejdůležitější fází.

Vodnář          

Někdo se s vámi bude chtít seznámit. Pravděpodobně však narazí na nepřístupnou hradbu chladu a nezájmu. Snažte se dotyčného trochu víc poznat. Dokud tak neučiníte, nikdy nezjistíte, o co ve skutečnosti přicházíte. Mohli byste později začít litovat.

Ryby  

Seznámíte se s velice zajímavým člověkem, jehož životní postoje a názory vám budou velmi sympatické. Zatoužíte proto o dotyčném zjistit více. Zde však můžete narazit na nepřístupnost a obavy. Připravte se, že chvilku potrvá, než získáte plnou důvěru.

TN.cz

K tématu Co nás čeká

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz