Zajímavosti

Dojatá dcera Nadi Urbánkové: Lidé ji zahrnuli vzkazy plnými lásky

Naďa Urbánková s dcerou Janou Fabiánovou, Praha 15. 1. 2019
Naďa Urbánková s dcerou Janou Fabiánovou, Praha 15. 1. 2019 | Zdroj: Profimedia

Odchod neobyčejné dámy Nadi Urbánkové všechny hluboce zasáhl. Fanoušci vyjádřili soustrast její dceři Janě Fabiánové a podělili se s ní o krásné vzpomínky na zesnulou zpěvačku. Za jejich podporu jim je dcera herečky velmi vděčná, a proto se všem rozhodla poděkovat. Brzy prý upřesní i informace o posledním rozloučení s její maminkou.

Po zveřejnění zprávy o smrti Nadi Urbánkové zaplavily sociální sítě její dcery Jany Fabiánové komentáře podpory. Lidé na pěveckou ikonu s mohutnými brýlemi začali vzpomínat v tom nejlepším světle. Shodovali se na tom, jak báječná, laskavá a okouzlující žena Naďa Urbánková byla a její dceři přáli vše nejlepší do budoucna.

"Milá Jano, upřímnou soustrast. S vaší maminkou jsem měla možnost spolupracovat a obdivovala jsem ji za to, jaká je statečná," napsala dceři Nadi Urbánkové Blanka Kubíková, se kterou herečka před lety spolupracovala.

Související obsah

"Už to bude sedm let, co jsem byla za Naďou Urbánkovou kvůli její kapitole do knížky Z 13. do 14. komnaty. Pozvala mě do nemocnice, kam čas od času musela po prodělané rakovině. A musím říct, že nikoho tak optimistického, veselého a až trochu trhlého jsem na nemocniční posteli ještě nezažila. Ani před tím, ani potom. Milá Naďo, ať už je vám jen dobře," podělila se Blanka Kubíková s redakcí TN.cz o svůj vzkaz pro neobyčejnou herečku.

Smrt Nadi Urbánkové zasáhla tisíce lidí. Ti se teď před její památkou sklonili a udělali si čas na to, aby napsali, jak moc pro ně neobyčejná zpěvačka znamenala. Někteří se jí svěřovali, jiní s ní vyrůstali a pro další byla vždy vzorem. "Moc mě to mrzí, Naďa mě provázela celým životem, Jani. Houpala mě v Mariánkách, když jsem byl ještě v bříšku, to mi říkala moje maminka," vzkázal Janě Fabiánové Libor Sedlák, pro kterého byla Naďa Urbánková srdcovou záležitostí.

Související obsah

​Krásné vzkazy fanoušků nenechala Jana Fabianová bez povšimnutí. Na každičký milý komentář, který vzpomínal na její maminku, reagovala. S fanoušky zesnulé zpěvačky si začala dopisovat a všem poděkovala za laskavost.

"Z celého srdce každému z vás děkuji za vyjádření soustrasti a sdílení krásných vzpomínek na maminku. Omlouvám se, jestli jsem zatím nestihla reagovat, chodí mi tisíce zpráv, každou čtu, za každou z nich jsem hluboce vděčná. Momentálně máme plné ruce práce s organizací smutečního obřadu. Nejpozději v úterý se dozvíte, kde a kdy se budete moci s maminkou rozloučit. Děkuji vám za sílu, vaše Jana," poděkovala všem lidem dcera Nadi Urbánkové na facebooku.

Zemřela herečka a zpěvačka Naďa Urbánková. Podívejte se na video:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz