Domácí

Nová stopa v pátrání po nebezpečném muži. Policie našla auto, kterým ujel

Údajný vrah z pražského hotelu Petr Kraus
Údajný vrah z pražského hotelu Petr Kraus | Zdroj: Policie ČR

Policie našla na Brněnsku auto hledaného Petra K., který je podezřelý z vraždy v pražském hotelu. Dvaačtyřicetiletého muže, kterého policisté označují za nebezpečného, se jim ale zatím dopadnout nepodařilo.

Policie stále pátrá po 42letém Petru K., kterého podezírá z brutální vraždy mladé ženy z Liberce. Teď ale policisté narazili na novou důležitou stopu. Na Brněnsku našli auto Škoda Scala, které patřilo zavražděné a kterým měl Petr K. ujet z Prahy, kde se vražda stala.

"Policisté nalezli včera na Brněnsku vozidlo, kterým podezřelý odjel z místa činu. Na případu neustále pracujeme a prověřujeme mimo jiné poznatky od občanů," uvedli v úterý ráno policisté na twitteru. Další informace podle mluvčího pražských policistů Jana Rybanského zatím není možné sdělit. Auto ani další poznatky poskytnuté občany ale k dopadení podezřelého zatím nevedly.

Související obsah

Policie tak po muži dál pátrá a informace o jeho pohybu i nadále přijímá na lince 158. Policisté zdůrazňují, že je muž ozbrojený a nebezpečný. Lidé by se jej proto neměli pokoušet zadržet sami.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz