Domácí

Záhadná smrt seniorů v Litvínově. Muže a ženu našli mrtvé v jejich domě

Hrůzný případ řeší policisté z Ústeckého kraje. V rodinném domě v Litvínově našli dva seniory bez známek života. Smrtí staršího muže a ženy se nyní zabývají kriminalisté. Informací o úmrtí je ale zatím velmi málo.

Dvě bezvládná těla našli policisté v rodinném domě v Litvínově. Šlo o seniory, muže a ženu. Oběma lidem nebylo pomoci a na místě byli prohlášeni za mrtvé.

Údajně se mělo jednat o manželský pár. "Byli to hodní staří manželé. Paní byla delší dobu hodně nemocná," sdělili TN.cz sousedé.

Související obsah

Záhadná smrt obou důchodců vyvolala řadu otázek. Na ně má odpovědět policejní vyšetřování, které zahájili kriminalisté z Ústeckého kraje. Ti si případ převzali již na místě.

Příčina smrti obou seniorů není známá. Stejně tak se neví, jak dlouhá doba uběhla mezi jejich smrtí a nalezením těl. Policie případ bere velice vážně, zatím je však na začátku pátrání. 

V případu nařídili vyšetřovatelé soudní pitvu. Podle předběžných ohledání místa činu i těl manželského páru nic nenasvědčuje tomu, že by za jejich smrtí stál někdo jiný. 

Na fotografie z místa činu se můžete podívat zde:

Petr Kraus je na útěku už druhý den. Policie má stopy, komentovat je ale zatím nechce:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz