Domácí

Tragická nehoda poblíž Ústí nad Labem. Jeden člověk zemřel, další jsou ranění

K smrtelné nehodě došlo v úterý nedaleko Ústí nad Labem. Mezi obcemi Přestanov a Chlumec se srazila dvě osobní auta. Při neštěstí jeden člověk zemřel, další tři museli být s těžkými zraněními převezeni do nemocnice. Silnice je kompletně uzavřená.

Dopravní neštěstí uzavřelo v úterý v podvečer silnici 13 poblíž Ústí nad Labem. Mezi Přestanovem a Chlumcem se srazila dvě osobní auta. Nehoda se stala krátce po 16. hodině.

Na místo hned vyjely jednotky IZS. Policisté místo nehody uzavřeli. "Jednoho člověka se nám i přes snahy o resuscitaci nepodařilo oživit a i přes zásah záchranářů zemřel. Dva středně zraněné jsme převezli do traumacentra v Ústí nad Labem a jednoho lehce zraněného do ústecké nemocnice," sdělil mluvčí ústeckých záchranářů Prokop Voleník.

Související obsah

Řidiči projíždějící okolím by si měli dát pozor. Silnice bude podle odhadů uzavřená až do desíti večer. "Na místě jsou zřízeny objízdné trasy. Příčiny nehody společně vyšetřuje dopravní a kriminální policie," sdělila mluvčí ústeckých policistů Eliška Kubíčková.

Ohromná nehoda na D56 u Frýdku-Místku. Srazilo se tam deset aut:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz