Domácí

Policisté ukončili pátrání po 14leté dívce z Olomouce. Našli ji a je v pořádku

Policejní pátrání
Ilustrační fotografie | Zdroj: TV Nova

Policisté pátrali po 14leté dívce z Olomouce. Ta utekla v noci z úterý na středu z domu a odešla neznámo kam. Ještě ve středu se dotyčnou podařilo najít. Je v pořádku.

Pátrání ukončili policisté ve středu před devátou hodinou večer. "Pohřešovaná dívka byla před malou chvílí nalezena a je v pořádku. Děkujeme všem, kteří pomohli s pátráním," informovali na twitteru policisté.

Dotyčná navíc nebyla podle policistů v nebezpečí. "Dívka není v ohrožení života. Provedeným šetřením kriminalisté zjistili, že mohla odcestovat do Hradce Králové," oznámila ve středu po poledni mluvčí policie Petra Vaňharová, kam mohly kroky ztracené dívky směřovat.

Související obsah

Policisté také varovali, že fotografie, kterou v pátrání zveřejnili, úplně neodpovídala realitě. Dívka totiž před zmizením z domu svůj vzhled změnila. "Krátce před odchodem si ostříhala vlasy na krátko a obarvila se na černo. Přiložená fotografie tedy zcela neodpovídá její aktuální podobě," vysvětlila policie.

"V době odchodu mohla mít na sobě khaki kalhoty, tmavě modrou bundu, černý batoh značky Nike a pravděpodobně i skateboard," popsala policie čtrnáctiletou dívku.

Z uprchlického centra uteklo 13 Afričanů. Policie po části z nich pátrá i s vrtulníkem:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz