Zahraničí

Ztracenou dívku (14) hledali více než rok. Našli ji těhotnou ve skříni

Ztracenou dívku (14) hledali více než rok. Našli ji těhotnou ve skříni
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Policistům z amerického Michiganu se podařilo vypátrat 14letou dívku, kterou v roce 2021 nahlásila její pěstounská rodina jako pohřešovanou. Vyšetřovatelé dospívající a značně vyděšenou slečnu objevili zavřenou ve skříni. Byla těhotná.

Je tomu už zhruba rok a půl, co na zmizení dívky upozornila pěstounská rodina. Až nyní ale získal tým vyšetřovatelů informace, které je k pohřešované 14leté teenagerce dovedly.

Že jsou na správné stopě, strážci zákona věděli hned, jak minulé úterý zaklepali na dveře vytipovaného domu ve městě Port Huron, které leží necelých 100 kilometrů severovýchodně od Detroitu. "Nepustili nás dovnitř. Nedovolili nám mluvit s nikým v domě," vysvětlil policejní vyšetřovatel Robert Watson. "Paní řekla, ať se vrátíme s příkazem k prohlídce. Tak jsme to udělali," dodal.

Související obsah

​Dívka se ukrývala ve skříni na chodbě, zatímco dva muži nedaleko sledovali televizi, informuje britský portál Mirror. "Byla pořádně rozrušená, plakala a byla dost vyděšená," dodal Watson.

Zachránci teenagerku převezli do nemocnice, kde lékaři zjistili, že je těhotná. "Nebyla si jistá, co se s ní bude dít. Bála se, že o své dítě přijde," upozornil Watson.

Veškeré obavy dívky se rozplynuly při setkání s otcem. Rok a půl se strachoval, co se dceři stalo. U pěstounů dívka dočasně skončila poté, co ji úřady odebraly biologické matce. Právě ta nakonec byla obviněna z únosu, píše NBC Chicago. Předpokládá se, že žena na dívku narazila poté, co utekla, a následně ji začala ukrývat.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz