Zajímavosti

Camilla ruší plány. Manželku krále Karla III. zastavila nemoc

Camilla
Nehty jsou decentně upravené | Zdroj: Profimedia

Královna manželka byla nucena zrušit plány na úterní návštěvu hrabství West Midlands. Britskou vévodkyni Camillu podle Buckinghamského paláce skolila sezónní nemoc. Další akce má přitom naplánované i na konec tohoto týdne.

Britská královna manželka Camilla měla pár týdnů před korunovací Karla III. navštívit britské hrabství West Midlands. Podle webu Sky News ji však skolila nemoc, a tak musela svou cestu zrušit.

Buckinghamský palác tvrdí, že se jedná pouze o sezónní nemoc. Pokud se tedy bude cítit lépe, měla by se Camilla zúčastnit dalších akcí, které ji v tomto nabitém týdnu čekají. Již ve středu hostí královský pár recepci na oslavu druhého výročí knižního klubu The Reading Room, založeného právě královnou manželkou. Té se zúčastní i autoři a členové charitativních organizací.

Související obsah

Podle webu Independent by se měl král Karel III. s Camillou následující den vydat na oslavy do města Milton Keynes. Řadu akcí přitom Camilla absolvovala již v minulém týdnu, kdy se vydala do Aberdeenu či Wrexhamu, kde herci Rob McElhenney a Ryan Reynold koupili fotbalový klub.

Aktivity královské rodiny:

Král Karel III. se s rodinou zúčastnil vánoční mše (12/2022):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz