Krimi

Smrt ženy v Chotěboři: Policie zadržela muže, kterého podezírá z její vraždy

Kriminalisté v Chotěboři na Havlíčkobrodsku od pátečního rána vyšetřovali podezřelou smrt mladé ženy. Její tělo bylo objeveno před sedmou hodinou ráno. Policie nejdříve neznala její totožnost, v sobotu pak informovala, že jde o 30letou ženu z Olomoucka. Kriminalisté zároveň zadrželi muže, kterého podezírají z její vraždy.

Podezřelou smrtí mladé ženy v Chotěboři na Havlíčkobrodsku se od pátečního rána zabývali kriminalisté. "Před sedmou hodinou ráno jsme přijali oznámení o nálezu těla mladé ženy," uvedla v pátek pro TN.cz policejní mluvčí Dana Čírtková. Policisté totožnost mrtvé neznali a požádali veřejnost o pomoc.

V sobotu kriminalisté oznámili, že jde o 30letou ženu z Olomouckého kraje. "Z výsledků soudní pitvy vyplynulo, že zemřela násilnou smrtí. Ještě v noci jsme zadrželi muže, který je důvodně podezřelý z tohoto násilného trestného činu," sdělila v sobotu v podvečer Čírtková.

Související obsah

Ujistila také obyvatele Chotěboře, že nikomu nehrozí žádné další nebezpečí. "Další informace k případu v průběhu víkendu nebudeme poskytovat, abychom nemařili průběh vyšetřování," dodala policejní mluvčí Čírtková. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz