Zajímavosti

Italský zpěvák Eros Ramazzotti rozvášnil Prahu. Políbila ho dokonce fanynka

Italská superstar se vrátila ve velkém stylu. Oblíbený zpěvák Eros Ramazzotti vystoupil v pondělí večer v pražské O2 areně. Pro Čechy si připravil velkolepou show plnou vášně a energie. Mnohdy neváhal přeskočit zábrany a tančit s lidmi kolem. Jedna z fanynek se neovládla, a když Ramazzotti sestoupil blíž, dala mu pusu.

Prahu roztančil oblíbený italský umělec Eros Ramazzotti, který do O2 areny zavítal už popáté. Pro Čechy si připravil energickou show plnou světelných efektů a zajímavých hostů. Ramazzotti zazpíval své starší i novější hity. Navíc během celého vystoupení povzbuzoval fanoušky v jejich mateřštině. "Praga, Praga, díky. Jak se máte?" ptal se mezi písněmi českých posluchačů a ti mu s radostí odpovídali.

Kromě pěveckého vystoupení Ramazzotti pražskou koncertní halu ovládl několika kytarovými sóly. Během show několikrát vystřídal akustickou kytaru s tou elektrickou a roztleskal všechny diváky. Své fanynky rozněžnil dvěma romantickými duety se zpěvačkami Robertou Geou Gentilovou a Monicou Hillovou.

Související obsah

Zlatý hřeb večera však přišel ve chvíli, kdy Ramazzotti sešel z pódia, přeskočil zábrany a začal zpívat v davu fanoušků. Ti s ním hned začali tančit a vše si natáčeli. Zpěvák svým vstřícným gestem nadchl jednu z přítomných dam tak moc, že se neudržela a políbila ho na tvář.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený O2 arena Praha (@o2arenapraha)

Dalšímu z fanoušků Ramazzotti podepsal před celou O2 arenou upomínkové tričko. Je jasné, že jeho diváci si opravdu přišli na své a z koncertu odcházeli naprosto nadšení. "Bylo to skvělé," napsala na sociální sítě jedna z fanynek. "Boží," přidala se další.

Související obsah

"Přemýšlel jsem o tom, jak těmito koncerty nejlépe oslavit nové písně, které mají vyjít. Zapojil jsem se do přípravy a sledoval jsem každou jednotlivou fázi, staral jsem se o každý detail a drobnosti," vysvětlil italský zpěvák, že turné pro něj představuje velkou oslavu nového singlu AMA.

​"V každém z těchto večerů bude malá část mě a mého příběhu. Nemůžu se dočkat, až budu moci obejmout své fanoušky po celém světě, a věřím, že ten nejlepší způsob, jak čelit této složité době, je začít znovu dělat hudbu. Spolu," řekl Eros Ramazzotti, že si turné chce užít se všemi lidmi, kteří ho milují. A v Praze své předsevzetí rozhodně splnil.

Štefan Margita naposledy zazpíval s Hanou Zagorovou před celou O2 arenou. Podívejte se na video:

tn.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz