Zajímavosti

Adam Mišík bydlí se sexy osmnáctkou: Dřív jsem žil divoce, s ní budu navždy

Diváci Adama Mišíka vídají v novém seriálu Jedna rodina nebo na stěnách pokojíčků mladých slečen. Pětadvacetiletý syn zpěváka Vladimíra Mišíka to má ale v hlavě srovnané. Daří se mu nejen pracovně, ale také na milostném poli. V rubrice Snídaně Život ve hvězdách prozradil detaily o jeho životě se sexy dcerou Ivy Kubelkové.

Mladý umělec dlouho žil ve stínu otce Vladimíra Mišíka a lidem musel dokazovat, že má v showbyznysu své místo. "Vždycky jsou na vás kladena větší očekávání. Když člověk není pracovitý a kdyby s ním lidé nechtěli dělat, tak to nic nezmění. Kdybych to dělal špatně, tak bych to už asi dělat nemohl," myslí si Adam Mišík.

Dodnes se na denní bázi potýká s urážkami a nepříjemnými zprávami. "Já si to někdy čtu a bavím se tím, co lidi píšou za věci a co dokážou vyblít za hnusy. Mně se nestalo, že by mi to někdo řekl z očí do očí. Ale člověk se s tím musí naučit žít. Jakmile jste mladý a sebevědomý člověk, tak je spousta lidí, kteří vám to chtějí sebrat a ukázat vám, že na to nemáte," dodal Mišík.

Související obsah

​Fanouškovskou základnu má i tak velkou, jenže jeho fanynky musí zamáčknout slzu. Dívčí idol je totiž zamilovaný do Natálie Jiráskové, 18leté dcery Ivy Kubelkové. Dokonce už spolu i bydlí. "Funguje to. Je to intenzivní, ale pozitiva převažují. Jsem rád za to zázemí, že jsme na sebe hodní. Je to oáza klidu ve světě stresu," nemůže si to herec vynachválit. 

​Natálka je stále ještě na střední, ale Mišík ten sedmiletý rozdíl na společném soužití nijak zásadně nevnímá. "My chlapi jsme obecně pozadu v dospívání oproti ženám. Myslím, že ona je vlastně mentálně mnohem dál než já. Žijeme spolu rodinný život, dřív jsem žil jako muzikant divoce a teď je pro mě řád na prvním místě. Řád a klid," překvapil zpěvák.

Související obsah

​Oba pocházejí z tradičních rodin, kdy jejich rodiče tvoří stabilní páry a manželství trvá dlouhé dekády. Pokud to půjde, chtějí jít v jejich stopách. "Žiju přítomností, úplně neplánuju, ale myslím, že pokud to bude takhle pokračovat, tak spolu budeme dlouho. Navždycky, samozřejmě," uzavřel.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz