Experti na cestách

Křehká herečka miluje dobrodružství. Kadeřávková prozradila, jak je divoká

Herečka Anna Kadeřávková se proslavila rolí v seriálu Ulice. V pořadu Experti na cestách prozradila, kam ráda jezdí na dovolenou a proč. Odhalila ale také něco, co by do ní mnozí možná neřekli.

Sezona letních dovolených se blíží mílovými kroky. Téměř každý má místo, kam si rád jede odpočinout. Někdo volí chladnější destinace, jiní jdou vstříc vyšším teplotám. "Nejradši jezdím do tepla a jsem docela akční typ. Ráda něco zažívám, ale nemusí to být nutně památky," nastínila Anna Kadeřávková.

Tuhle sympatickou blondýnku byste na adrenalinové zážitky možná netipovali. "Mám ráda zábavní parky. Často objíždím Evropu, kdy jezdím přímo do těch parků. Ale také ráda lenoším, takže občas si vyberu destinaci, kde se dá jen ležet v resortu a užívat si dovolenou," doplnila herečka.

Související obsah

​Jako snad každý cestovatel má i Kadeřávková svou vysněnou destinaci. "Momentálně bych se nejvíc chtěla podívat do Los Angeles, mám tam kamarádku a chodila bych tam asi na nějaké herecké kurzy, takže by to bylo skloubení zábavy s prací. Zároveň je tam teplíčko a krásný herecký svět," uzavřela v pořadu Experti na cestách herečka.

TN.cz

K tématu Experti na cestách

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz