Zajímavosti

Zloděj ukradl vrtulník, po pár metrech se s ním zřítil. Případ vyšetřuje FBI

Zloději v americkém Sacramentu se povedlo vloupat na tamní letiště. Jeho cílem bylo zmocnit se jednoho z odstavených vrtulníků, to se mu nakonec podařilo a vzletěl. Ve vzduchu ale moc času nestrávil a havaroval. Případem se zabývá dokonce FBI.

Jen s notnou dávkou štěstí se bez zranění obešla ve středu ráno nehoda vrtulníku v americkém Sacramentu. Stalo se tak poté, co se zloděj vloupal na letiště, kde se snažil dostat do některých ze zaparkovaných strojů. Po chvilce se mu to skutečně povedlo, napsal web ABC News. Vrtulník nastartoval, dokonce s ním i vzlétl, ale let trval jen chvilku. Pak se strojem spadl na zem. Samozvaný pilot z místa havárie vzápětí utekl.  

Zatím není jasné, zda se jednalo o skupinu zlodějů, nebo o jednotlivce. Do vyšetřování se tak zapojila i FBI, která po pachatelích či pachateli pátrá. Posádce se totiž podařilo zničit ukradený vrtulník Bell 429 a poškodit další letouny přistavené v okolí.

Související obsah

"Vyšetřování je v počáteční fázi. Tyto informace jsou předběžné, protože detektivové pracují na tom, aby zjistili, co přesně se stalo," uvedli podle webu The Sacramento Bee tamní policisté.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz