Zajímavosti

Nejistota v očích. Pavol Habera po 40 letech překonal svůj strach

Pavol Habera jako porotce v SuperStar
Pavol Habera jako porotce v SuperStar | Zdroj: TV Nova

Oblíbený zpěvák Pavol Habera vyrazil na dovolenou do Francie, kde obdivuje památky. Mimo to ale zažívá také věci, kterým se celé dekády vyhýbal. Na sociálních sítích porotce soutěže SuperStar prozradil, že se po neskutečných 40 letech projel metrem.

Obávaný porotce pěvecké soutěže SuperStar si užívá dovolenou ve Francii. Zpěvák navštívil třeba světoznámou pařížskou baziliku Sacré-Cœur. "Na světě je tolik zajímavých míst a já mám štěstí, že je můžu vidět na vlastní oči," pochvaluje si výlet Habera.

Ale zpěvák do Paříže zřejmě přijel také proto, aby překonal sám sebe. Odvážil se totiž na místo, kde nebyl dlouhá desetiletí. "Poznávání místního obyvatelstva v praxi. Jsem po 40 letech v metru. V očích mírná nejistota," popsal Habera na instagramu své pocity z nevšedního zážitku.

Související obsah

Své fanoušky tím zaručeně pobavil a ti nešetřili vtipnými komentáři. "Vypadáte vyděšeně. Možná vám měl někdo zazpívat ‘Držím ti miesto, teraz už vieš to‘," dráždí ho jedna z fanynek. Další se připojuje: "Je potřeba si koupit lístek, potom je jízda méně stresující." 

Nicméně jeho fanoušci jsou rádi, že je Habera v pořádku a užívá si života. V listopadu totiž podstoupil operaci kolene. Teď už je ale ve formě a hlásí velké plány. Na rok 2024 připravuje velké turné.

Habera oslavil 60. narozeniny. Svěřil se se šílenými vzpomínkami na mládí (2022):

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz